Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Reamonn më 13 shkurt në Tiranë

Shko poshtë

Reamonn më 13 shkurt në Tiranë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:39 am

Në vazhdën e koncerteve mbështetëse të emrave dhe grupeve të njohur muzikore evropiane, kompania celulare AMC do të sjellë këto ditë të mesit të shkurtit në Tiranë rok-grupin irlandez “Reamonn”, i cili do të japë një koncert në Pallatin e Kongreseve.
Rok-grupi i njohur në të gjithë Evropën ka realizuar gjashtë albume, të cilat kanë rezultuar të suksesshme në shumë vende evropiane.
Këngët hite të tyre mbahen “Tonight” dhe “Supergirl”. Për të gjithë fansat dhe adhuruesit e muzikës së “Reamonn”, koncerti do të mbahet më 13 shkurt. /
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi