Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Woods nuk ka ndryshuar në rehabilitim

Shko poshtë

Woods nuk ka ndryshuar në rehabilitim

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:40 am

Tiger Woods e ka trajtuar kohën e tij të kaluar në qendrën rehabilituese kundër varësisë nga seksi si shaka, shkruajnë mediat amerikane.
Sipas tabloidit National Enquirer, Tiger, i cili e kishte tradhtuar gruan e tij me një varg femrash të ndryshme, ka mohuar se ka problem, i ka tallur pacientët e tjerë dhe ka refuzuar të bashkëpunojë me trapistët.
“Çfarë tradhtie! I ashtuquajturi rehabilitim i Tiger është shaka. Ai shkoi atje si një i varur nga seksi, dhe del nga aty i njëjtë. Ai ka qenë mohues gjithë kohën. Ai nuk do të ndryshojë. Sapo gruaja e tij të largojë sytë nga ai, ai do të hidhet në shtrat me të parën që do të kapin sytë e tij”, ka thënë burimi./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi