Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie do të adoptojë nga Haiti

Shko poshtë

Jolie do të adoptojë nga Haiti

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:40 am

Angelina Jolie raportohet se është duke menduar të adoptojë një jetim nga Haiti.
Aktorja së fundi vizitoi të mbijetuarit nga tërmeti që preki këtë vend në muajin e kaluar. Sipas The Sun, ajo ka biseduar me presidentin e këtij vendi Leonel Fernandez për ndihmat e mundshme dhe për të adoptuar një binjak nga ky vend.
“Ajo nuk e ka bërë sekrete dëshirën për të adoptuar sërish. Fëmijët nga Haiti kanë nevojë për ndihmë. Është një mundësi e përkryer”, ka thënë burimi.
Jolie aktualisht ka gjashtë fëmijë, përfshirë dy djem dhe një vajzë të adoptuar./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi