Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Piratja Penelope Cruz

Shko poshtë

Piratja Penelope Cruz

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:41 am

Penelope Cruz raportohet se është në negociata për të marrë rol në filmin e ri “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides” që do të fillojë të xhirohet këtë verë.
Aktorja 35-vjeçare pritet të luajë krahas Johnny Depp në vazhdimin e ri të filmit, edhe pse detajet e rolit të saj ende nuk janë dhënë.
Nëse Penelope Cruz merr rolin në këtë film, ajo do të ribashkohej me regjisorin e filmit “Nine”, Rob Marshall, i cili do të drejtojë filmin.
Derisa Penelope pritet të nënshkruajë, një varg yjesh kanë refuzuar të jenë pjesë e vazhdimit të katërt të filmit. Orlando Bloom, Mackenzie Crook dhe Keira Knightley që të gjithë kanë thënë se nuk do të përsërisin rolet./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi