Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moss e pikëlluar pas vdekjes së McQueen

Shko poshtë

Moss e pikëlluar pas vdekjes së McQueen

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:42 am

Supermodelja Kate Moss është e dëshpëruar pas vdekjes së mikut të saj, dizajnerit britanik Alexander McQueen.
Ikona e modës është gjetur i vdekur të enjten në shtëpinë e tij në Londër, në moshë 40-vjeçare.
Në një deklaratë të lëshuar nga përfaqësuesit e mos, thuhet se modelja është shumë e pikëlluar për vdekjen tragjike të MCQueen, dhe njëherit i shprehen ngushëllime familjes së të ndjerit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi