Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alexander McQueen bën vetëvrasje

Shko poshtë

Alexander McQueen bën vetëvrasje

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:43 am

Dizajneri britanik Alexander McQueen është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Londër, ndërsa ishte në moshë 40-vjeçare.
Mail Online njofton se dyshohet se McQueen (të cilit ditë më parë i vdiq nëna) ka bërë vetëvrasje
McQueen, i cili veç të tjerëve ka punuar edhe me Kate Moss dhe Naomi Campbell, është shpallur katër herë dizajneri më i mirë i vitit në Britani të Madhe.
Po ashtu, gjatë karrierës ka marrë edhe çmimin CBE, ndërsa është emëruar edhe si dizajneri më i mirë ndërkombëtar i vitit gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve të modës.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi