Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Depp i lumtur për rolin e Matter

Shko poshtë

Depp i lumtur për rolin e Matter

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:44 am

Johnny Depp është i kënaqur që i është dhënë mundësia të luajë rolin e Mad Hatter në filmin “Alice in Wonderland”, sepse ai është një karakter fantastik.
Aktori 46-vjeçar ka thënë se karakteri ekscentrik në filmin e Tim Burton të bazuar në romanin për fëmijë, ka qenë roli i tij i ëndrrave.
“Të luaj Mad Hatter dhe të frymoj jetën përmes vizionit të Tim, është një ëndërr e realizuar. Ai është një karakter fascinues. Është i çmendur. Është i paparashikueshëm”, ka thënë Depp.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi