Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alicia Keys në BRIT Awards

Shko poshtë

Alicia Keys në BRIT Awards

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:44 am

Alicia Keys do të jetë e pranishme në evenimentin BRIT Awards, ku do të këndojë hitin “Empire State of Mind” së bashku me Jay-Z.
Keys do të paraqitet në skenë krahas reperit të martën e ardhshme, ndërsa anëtari i komitetit të BRIT Awards, Ged Doherty, ka konfirmuar pjesëmarrjen e këngëtares.
“Alicia do të jetë një element fantastik i spektaklit. Mezi po pres ta shoh atë dhe Jay-Z duke kënduar njërën nga këngët më të mira të vitit”, është shprehur Doherty.
Nga këngëtarët tjerë që do të marrin pjesë në këtë ceremoni, përmenden Lady Gaga, Jay-Z, Cheryl Cole, Lily Allen, Kasabian, JLS dhe Robbie Williams[/b]
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi