Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kardashianet lansojnë linjë argjendarie

Shko poshtë

Kardashianet lansojnë linjë argjendarie

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:45 am

Motrat Kardashian, janë duke u mbështetur në trashëgiminë e tyre armene për të krijuar një linjë të re të argjendarisë.
Motrat Kim, Kourtney dhe Khloe, të cilët kanë vargun e tyre të butikëve ‘Dash’, janë bashkuar me markën nga Los Angeles ‘Virgin Saints and Angels’ për të lansuar linjën e tyre të gurëve të çmuar, “The Kardashian Collection”.
Dhe treshja e motrave, babai i të cilave, Robert Kardashian, ka qenë armen, janë kthyer kah historia e këtij vendi për t’u inspiruar.
“Jam e ngazëllyer që përfundimisht do të jem në gjendje të ndaj disa copëza të mahnitshme nga koleksioni me ju. Dizajni është inspiruar nga trashëgimia armene dhe ka një simbolizëm prapa çdo produkti”, ka thënë Kim./

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi