Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Garner: Nuk dua të jem modele

Shko poshtë

Garner: Nuk dua të jem modele

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:46 am

Jennifer Garner urren të pozojë për ballinat e revistave, sepse bukuria e saj nuk mund të matet me ato të modeleve
Aktorja 37-vjeçare ka punuar shumë gjatë karrierës së saj, mirëpo që nga lindja e dy fëmijëve me burrin Ben Affleck, urren të tregojë lëkurën e saj.
“Kur e fillova aktrimin, modelet ishin nëpër ballina të revistave, ndërsa aktorët ishin aktorë. Pastaj unë fillova (karrierën) dhe ky u bë shumë shpejtë një trend, ashtu që të gjithë duhej të dilnin nëpër ballinat e revistave, gjë që është ‘ferr në tokë’. Ndërsa tani të gjithë presin që aktorët të duken si modelë dhe unë nuk dua të dukem si modele. Nuk dua të jem modele”, ka thënë aktorja. /
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi