Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mayer: Seksi me Jessican ishte i krisur

Shko poshtë

Mayer: Seksi me Jessican ishte i krisur

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:46 am

Rokeri John Mayer ka folur haptazi për jetën seksuale me ish-të dashurën e tij, Jessica Simpson, duke thënë se këngëtarja ka qenë “e krisur” në krevat.
Mayer ka pranuar se ka rënë në dashuri me Jessican që në takimin e parë në vitin 2006, mirëpo arsyeja e prishjes së lidhjes së tyre ka qenë pasi që ajo ka qenë “si drogë për të”.
“Ajo ishte si drogë dhe drogat nuk janë të mira nëse i merr në dozë të madhe. Po, ajo vajzë ishte si kokainë për mua. Seksualisht, ishte çmenduri...”, ka thënë muzikanti për revistën Playboy.
Çifti u nda në vitin 2007 pas nëntë muajsh së bashku, ndërsa Mayer menjëherë u lidh me Jennifer Aniston.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi