Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Deda në mbështetje të Julianës

Shko poshtë

Deda në mbështetje të Julianës

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:47 am

Tashmë është bërë i ditur fakti që Juliana Pasha është këngëtarja që këtë vit do të na përfaqësojë në Eurovizion.
Të gjithë shqiptarët duan që të arrihet më e mira për të pasur një imazh sa më të mirë.
Një gjë të tillë e duan edhe vetë këngëtarët, edhe pse “xhelozia” apo konkurrenca ndërmjet tyre gjithmonë ekziston.
Këngëtari Elton Deda në profilin e tij në Facebook është bërë pjesë e të gjithë atyre që bëjnë thirrje: Të ndihmojmë Juliana Pashën në Eurosong 2010. Dhe janë të shumtë fansat të cilët premtojnë mbështetje maksimale
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi