Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie: Pitt më bëri të mbetem shtatzënë

Shko poshtë

Jolie: Pitt më bëri të mbetem shtatzënë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:47 am

Angelina Jolie thotë se ajo ‘nuk kishte dashur të mbetet shtatzënë’ derisa nuk e kishte takuar partnerin Brad Pitt.
Aktorja, lidhja e të cilës me Pitt raportohet se është në prag të shkatërrimit, ka thënë për edicionin australian të revistës “Marie Claire” se takimi me Brad në vitin 2005, e kishte bërë atë të përjetojë të jetë nënë biologjike.
“Kur e kam takuar atë... nuk doja të mbetesha shtatzënë. Gjithmonë kam dashur të adoptoj, por kurrë nuk e kam pasur atë dëshirën për të qenë nënë biologjike. Kam dashur t’i rrit fëmijët e mi në mënyrë korrekte dhe t’i ndihmoj ata të kuptojnë pabarazinë që ekziston në botë”, ka thënë aktorja.
Jolie rrit gjashtë fëmijë me Pitt, tre të adoptuar (Maddox, 8, Pax, 6, dhe Zahara, 5-vjeçare) dhe tre fëmijë biologjik (Shiloh, 3, dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 18 muajsh)./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi