Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina vjen në Tiranë plot cokollatë e luleshtrydhe

Shko poshtë

Adelina vjen në Tiranë plot cokollatë e luleshtrydhe

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:48 am

Provokatore, seksi, e ëmbël sa dhe cokollata që mbart në trup. Kjo është fotoja me e re e të parezistueshmes Adelina Ismailit.
Mësuam se këngëtarja kosovare Adelina Ismaili ndodhej këto ditë në Tiranë për një set fotografish për revistën “Anabel”. Revista del sot ne treg, por ne mundëm të shkëpusim këngëtaren në kopertinën e parë, ku Adelina vjen më e guximshme se asnjëherë tjetër.
E lyer me cokollate te shkrire dhe me nje luleshtrydhe ne dore, kengetarja me veshtimin e saj plot joshje kthen sytë nga lexuesi i revistës.
Por dhe përfaqësuesit e revistës kanë mbetur tepër të kënaqur, sa në një nga rrjetet online shprehen se “Pershtypja jone nga Adelina ishte : Nje artiste e vertete dhe shume e disiplinuar, nje modele e papare, dhe nje grua me shume bote dhe teper e dashur”./balkanweb/

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi