Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita: Shpati është mashkulli më seksi në botë

Shko poshtë

Afërdita: Shpati është mashkulli më seksi në botë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:49 am

Viti i kaluar ishte viti i suksesit të Afërdita Dreshajt edhe si këngëtare, ndërsa tani ajo thotë se është duke përgatitur albumin e ri dhe po ashtu edhe një viedoklip të ri, kurse do të ketë edhe një bashkëpunim me të fejuarin saj Shpat Kasapi.
“Jam në përgatitje të albumit të ri, i cili do të dalë në verë të këtij viti. Po ashtu jam në përgatitje të një videoklipi që do të dalë së shpejti... Do të kem një bashkëpunim të bukur me këngëtarin e bukur, këngëtarin e mirë, këngëtarin e mirënjohur Shpat Kasapi...”, është shprehur Afërdita në një intervistë për shtojcën Bluetooth.

Derisa e konsideron Shpatin si mashkullin më seksi në botë, Afërdita thotë se nuk do t’ia falte kurrë tradhtinë.

“Shpati është mashkulli më seksi. Sa herë e takoj, do të doja të rrija më të për shumë, shumë net... Tradhtinë! Nuk besoj se do ta falja kurrë”, shprehet ajo.

Ndërsa e pyetur për gjërat të cilat nuk do të guxonte t’i bëjë asnjëherë në jetë, bukuroshja përgjigjet: “Nuk do të guxoja të tradhtoja, të gënjej e as të pozoj nudo”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi