Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Katie Price ka gjinjtë më të shëmtuar

Shko poshtë

Katie Price ka gjinjtë më të shëmtuar

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:49 am

Katie Price gjendet në vendin e parë të zgjedhjes së gjinjve më të këqij- në fakt më jotërheqës dhe më pa shije.
The Sun njofton se Katie Price (e njohur si Jordan), e cila i ka ‘mbushur’ maksimalisht dhuntitë e saja natyrore, duket se nuk i ka bërë përshtypje redaksisë së revistës Good Surgeon Guide.
Në vend të dytë, si femra me gjoksin më të shëmtuar, është renditur Alicia Douvall.
Ndërkohë, sipas revistës Good Surgeon Guide, gjinjtë më të bukur i ka këngëtarja e grupit “Girls Aloud”, Cheryl Cole.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi