Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga tinegjer prej Tue Jul 13, 2010 10:02 am

Pershendetje nga une jeni shum te mir veq next i_agree
avatar
tinegjer
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 7:19 pm

Pershendetje nga une
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 15, 2010 9:13 am

flm per komplimentin edhe ti je shum e mir
969351
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Arjana prej Thu Jul 15, 2010 7:28 pm

Pershendetje tingjer 17722
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 4:26 pm

pershendetje te gjithve
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi