Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka deshironi qe te ket forumi tjeter :D

Shko poshtë

Qka deshironi qe te ket forumi tjeter :D

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 3:27 pm

Qka deshironi qe te ket forumi tjeter Very Happy 44487
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe te ket forumi tjeter :D

Mesazh nga viola prej Tue Jul 13, 2010 5:01 pm

Un do te desha qe te gjith Antaret te ju pergjigjen temave ashtu siq eshte tema dhe ,sepse shof qe shumica mbeshtesin postusin siper dhe nuk ju permbahen temes perkatse, mbeshtetja eshte e mir dhe vlessimi po ashtu por fjalia e par te jet vlersimi nese duan dhe fjalia tjeter te i pershtatet temes ose te i pergjigjet temes perkatse , ky eshte nje mendim imi ,kerkoj falje nese sju peqen keshilla ime .

Ju pershendes te gjithve
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe te ket forumi tjeter :D

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:34 pm

viola shkruajti:Un do te desha qe te gjith Antaret te ju pergjigjen temave ashtu siq eshte tema dhe ,sepse shof qe shumica mbeshtesin postusin siper dhe nuk ju permbahen temes perkatse, mbeshtetja eshte e mir dhe vlessimi po ashtu por fjalia e par te jet vlersimi nese duan dhe fjalia tjeter te i pershtatet temes ose te i pergjigjet temes perkatse , ky eshte nje mendim imi ,kerkoj falje nese sju peqen keshilla ime .

Ju pershendes te gjithve

flm viola edhe une pajtona me fjalet e tua... 94251
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka deshironi qe te ket forumi tjeter :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi