Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje Forumi!

Shko poshtë

Pershendetje Forumi!

Mesazh nga Engjellushja prej Tue Jul 13, 2010 5:21 pm

[i][b]Pershendetje forumista nga Engjellushja jam nga Gjakova..
avatar
Engjellushja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : Nen Rrenojat e Dashuris..!

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 6:22 pm

Pershendetje edhe ty Engjelloshja mvje mir se je ne forumin ton tashme edhe tuajin shpresoj tja kalosh sa ma mir ne mesin ton 657237
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:28 pm

Pershendetje edhe per ty mir se vjen ne forumin ton...
shpresoj tja kalosh sa ma mir 8723
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 9:59 pm

Pershendetje Engjellushja mir se vjen ne forumin ton
bestfriends
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga Engjellushja prej Wed Jul 14, 2010 10:11 am

Flm per mikepritjen.Mire se ju gjej 8723
avatar
Engjellushja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : Nen Rrenojat e Dashuris..!

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 10:11 pm

mir se vjen
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Forumi!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi