Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

edhe nje antare me shumm

Shko poshtë

edhe nje antare me shumm

Mesazh nga W@91 prej Tue Jul 13, 2010 6:28 pm

Pershendetje gjithve jam W@91 nga ferizai jam girl Razz
erdha ktu se pom pelqen forumi
shpresoj se kalojm mir se bashku ketu
ket forum e kam gjetur tek chati i forumit " http://besa-bes.forumotion.com/portal.htm "
Ju pershendes gjithve suksese me ket faqe Very Happy
Very Happy 8723
avatar
W@91
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: edhe nje antare me shumm

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 7:31 pm

Mire se erdhe W@91 te uroj tja kalosh mire ne kete forum gjithashtu ne shoqerin tone me rrespekt Deqani ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: edhe nje antare me shumm

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:27 pm

W@91 shkruajti:Pershendetje gjithve jam W@91 nga ferizai jam girl Razz
erdha ktu se pom pelqen forumi
shpresoj se kalojm mir se bashku ketu
ket forum e kam gjetur tek chati i forumit " http://besa-bes.forumotion.com/portal.htm "
Ju pershendes gjithve suksese me ket faqe Very Happy
Very Happy 8723

W@91 mir se vjen ne forumin ton...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: edhe nje antare me shumm

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:25 pm

Mir se vjen
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: edhe nje antare me shumm

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi