Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Poni pranë plazhit

Shko poshtë

Poni pranë plazhit

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 10:06 pm


Nëse të gjitha rrugët në verë të çojnë në Vlorë, për këngëtaren e muzikës popullore Poni nuk është kështu. Ajo jeton atje dhe për të nuk është zili e madhe.
Aq më tepër si gjithë vlonjatët, ajo e nis më herët plazhin. Por, në fakt ne e kemi takuar pikërisht në plazh, por jo për t’u larë.
Ajo është kapur e veshur me një fustan të gjatë, duke u trukuar në mes të vapës, e mandej duke marrë poza pranë një tavoline me lule e gota vere.
Pak e habitshme në fakt, por aspak absurde. Poni nuk është duke bërë plazh, por pikërisht duke xhiruar kripin e saj të ri, që do të vijë shumë shpejt për fansat e këngëtares.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi