Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Shko poshtë

Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Linddt prej Sat Jun 12, 2010 12:09 pm

postoni mendimet tujaj per forumin
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga C.r.b.n prej Wed Jun 30, 2010 7:56 pm

shum i mir npergjithsi forumi
komplimente
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 08, 2010 6:59 pm

edhe mu shum pom pelqen e sidomos pjesa e lojrave Very Happy
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Luani-N prej Sat Jul 24, 2010 7:13 pm

skama asgje per tju then veq next 1sha jeni
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 7:29 pm

super ish valla suksese
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga j.e.t.a prej Sat Jul 24, 2010 8:04 pm

veq vazhdoni
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:22 pm

kishna dasht mi ja ndru gradat se ndryshe ndryshe nese doni mi ju boni une ju boj
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 10:54 pm

ok bonaj nese mundesh se po na duhen shum flm lenti...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:44 am

tash ju bpj ok
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:52 am

avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 30, 2010 5:03 pm

flm shum do ti vendosi se shpejti...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 5:09 pm

sps shpresoj qe te rrin shum mir
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 31, 2010 11:53 am

lenti a mundesh me naj bo edhe antarë nderi , pena e artë
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 5:50 pm

qesi apo
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 31, 2010 9:10 pm

ej falni po sen ibona nisoj
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga No.i.d prej Sun Aug 01, 2010 12:36 pm

flm po a mundesh mat vogla bre se shum tmdhaja
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 3:11 pm

mos je tu lujt hajgare
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 4:02 pm

shum forum i mir edhe pse i ri suksese coolthumb

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 4:37 pmavatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 5:21 pm

flm lenti
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu mund te postoni mendimin tujaj per forumin ton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi