Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cannon i dhuron Careyt një libër me mesazhe dashurie

Shko poshtë

Cannon i dhuron Careyt një libër me mesazhe dashurie

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:08 pm

Nick Cannon ka zbuluar se ai i ka dhënë gruas së tij Mariah Carey një libër me mesazhe dashurie për përvjetorin e tyre të parë të martesës.
Muzicienti, i cili u martua me Carey në vitin 2008, ka thënë se ai i ka mbledhur letrat të cilat i ka shkruar për të çdo ditë që nga dita e parë e takimit dhe i na bashkuar ata vetë si një dhuratë ‘romantike’ për të.
“Ajo ka nevojë të inspirohet. Ajo është një femër emocionale, e ndjeshme. Keni nevojë për një inspirim ditor. Në takimin e parë, i pata premtuar se çdo ditë, do t’i shkruaja asaj në email, do ta telefonoja, do t’i dërgoja mesazhe inspiruese dhe që nga ajo ditë e kam bërë këtë çdo ditë”.
“Në ditën e përvjetorit të parë të martesës, i kam marrë të gjitha ato mesazhe dhe i kam ngjitur në një libër. Romantike!”, ka thënë Cannon
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi