Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Love: Vajza më ka ndihmuar ta tejkaloj vdekjen e Cobain

Shko poshtë

Love: Vajza më ka ndihmuar ta tejkaloj vdekjen e Cobain

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:10 pm

Coutney Love e konsideron meritore vajzën e saj Frances Bean, se i ka dhënë fuqinë që të vazhdojë tutje, pas vdekjes tragjike të burrit të saj, Kurt Cobain.
Këngëtarja e grupit “Hole” mbeti e dëshpëruar kur burri i saj, frontmeni legjendar i grupit “Nirvana”, Kurt Cobain, i dha fund jetës së tij në vitin 1994, duke e lënë gruan dhe vajzën 20 muajshe.
“Ajo që më dha fuqinë, ishte fuqia jetësore e vajzës time. Vajza ime është gjëja më e rëndësishme që kam në jetë”, ka thënë Love, duke e konsideruar vetëvrasjen e Cobain si një akt me ndikim të tmerrshëm në familjen e tyre.
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi