Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Madonna në një komedi televizive

Shko poshtë

Madonna në një komedi televizive

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:10 pm

Madonna do të bashkohet me komikun britanik Ricky Gervais, për t’i ndihmuar komikut dhe producentit, Jerry Seinfeld që të lansojë serialin e ri televiziv.
Mbretëresha e muzikës pop do të shfaqet në serinë e re televizive të Seinfeld, “The Marriage Ref”, e cila do të paraqesë një panel të përbërë nga të famshmit, të cilët do të vendosin për fituesin nga zënkat shtëpiake ndërmjet çifteve.
Këngëtarja është caktuar të paraqitet në panel së bashku me Gervais, të cilët të hënën do të xhirojnë një episod në New York.
Në serial, ku Seinfeld e ka edhe rolin e producentit, pritet të marrin pjesë edhe Alec Baldwin, Tina Fey dhe Eva Longoria Parker.
Shfaqja e serive në SHBA do të fillojë nga 28 shkurti.
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi