Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zanfina për herë të tretë me Florin

Shko poshtë

Zanfina për herë të tretë me Florin

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:10 pm

Pas dy sukseseve të fundit muzikore që kishin si autor Flori Mumajesin, këngëtarja Zanfina Ismajli edhe këtë herë i ka besuar këngën e fundit atij.
Bëhet fjalë për një këngë të re e cila i përket zhanrit pop, dhe që pritet të publikohet së afërmi.
Gjithçka është e realizuar nga Flori, duke filluar nga teksti, muzika e aranzhimi, ndërsa mua më ka mbetur vetëm ta këndoj dhe të kujdesëm për pjesët e xhirimit të klipit”, – shprehet Zanfina.
Kënga ka, ashtu si edhe herët e tjera, temën e dashurisë; një fabul që ka në qendër të saj ndarjen, të cilën Zanfina nuk e pranon lehtësisht, pasi ndien ende për të.
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi