Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qeni qëllon me armë pronarin e tij

Shko poshtë

Qeni qëllon me armë pronarin e tij

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 14, 2010 8:46 am

Një person nga Zelanda e Re është duke u rikuperuar nga operimi, pasi ishte qëlluar në prapanicë me pushkë nga qeni i tij.Pronari i qenit ishte duke hyrë prapa veturës së tij për të marrë një gjësend, ndërsa pushkën e cila gjendej fare pranë, e aktivizoi në drejtim të tij qeni i tij.40-vjeçari ishte në një grup prej katër personash të cilët kishin therur një derr në Te Kopuru, 90 milje në veriperëndim të Aucklandit.Ata i kanë thënë policisë se kanë menduar që arma ishte e zbrazët, por ajo kishte pasur pesë plumba. Sipas personave të pranishëm në ngjarje, plumbi shpoi ulësen e makinës para se ta qëllonte në prapanicë pronarin e qenit.

Viktima u shpëtua me anë të helikopterit në spitalin Whangerei, ku kirurgët e larguan plumbin, ndërsa pronari i qenit tani është në gjendje stabile
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi