Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zana pa Lorikun për 14 shkurt

Shko poshtë

Zana pa Lorikun për 14 shkurt

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:09 am

Kjo ishte vëtë lidhje e imagjinuar për qëllime marketingu, kështu u komentua nga mediat dashuria e modeles Zana Krasniqi me futbollistin e njohur Lorik Cana.
Për fat të keq zgjati shumë pak kjo dashuri mese ciftit, ndërsa komentet vazhdojnë.
Derisa Cana vazhdon aventurën me bukuroshe të huaja, Zana ende nuk ka bërë publike ndonjë lidhje, por ka kaluar Shën Valentinin pa një të dashur.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi