Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Brosnan lufton për botën

Shko poshtë

Brosnan lufton për botën

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:10 am

Pierce Brosnan është krenar që është një ambientalist, sepse gjendja e planetit është një çështje për të cilën ai është i gatshëm të luftojë.
James Bondi i dikurshëm thotë se shqetësohet shumë për atë që ndodh në planetë dhe është i vendosur të luftojë për çështjet në të cilat beson.
“Nganjëherë ngec në politikë, sepse unë luftoj për pyjet dhe oqeanet. Më etiketojnë si një ambientalist ekstrem. Për këtë jam krenar”, thotë aktori 56-vjeçar
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi