Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Inis i rikthehet jetës së natës

Shko poshtë

Inis i rikthehet jetës së natës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:10 am

Edhe pse nuk e kemi parë shpesh të jetë frekuentuese e jetës së natës, kur i mbush mendjen vetes për t’u argëtuar, Inis Gjoni gjendet gjithmonë e rrethuar nga miqtë në lokalet e kryeqytetit.
Ndryshe nga herët e tjera, ajo që bie në sy në këto foto është fakti se Inisi nuk është e shoqëruar nga motra e saj e vogël, Ingrid Gjoni.
Duket se ato bëjnë vërtet një jetë të pavarur nga njëra-tjetra, edhe pse janë pjesë e një shoqërie të zgjedhur artistësh.
Një fakt vazhdon ta bëjë atë ende tërheqëse: me një buzëqeshje që duket se nuk e heq kurrë nga buza, vajza e njohur e ekranit reflekton ende një imazh të freskët, të kuruar me kujdes.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi