Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Soni akoma beqare

Shko poshtë

Soni akoma beqare

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:11 am

Energjike, e qeshur, me një intensitet të madh merr mbi supe shumë iniciativa. Dhe ja del në fakt. Kur i futet një rruge e ka mëse të qartë edhe përfundimin e saj.
Pasi këngëtarja e suksseshme Soni Malaj e ka treguar prej kohësh këtë. Aktualisht ka në dorë dhuratën për të gjithë të dashuruarit.
Ditën e Shën Valentinit do të dalë në treg albumi i saj i ri “Unik”, ndërsa vetë nuk do të festojë, pasi ende gëzon statusin singel. Gjë që nuk e shqetëson.
Përkundrazi, ndihet shumë mirë me veten e saj. ndërkaq këngëtarja bukuroshe do të vijë në një dimesion të ri javës tjetër në spektaklin “Dancing with the stars”, ku për herë të parë do të shohim një Soni balerinë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi