Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cheryl Cole ‘jo’ e motivuar nga paraja

Shko poshtë

Cheryl Cole ‘jo’ e motivuar nga paraja

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:12 am

Ylli britanik i muzikës Cheryl Cole thotë se zgjedhjet e saj në karrierë nuk janë të motivuara nga paraja.
Këngëtarja ka thënë për revistën OK se pavarësisht edukimit të saj të pakët, të fitojë shumë para kurrë nuk ka qenë interes i saj që kur është bërë e famshme.
“Unë jam personi më së paku i motivuar nga para. Kurrë nuk e kam menduar këtë derisa jam rritur. Ne ishim, mund të thoni, të varfër, nuk kemi pasur para. Por kurrë nuk ka qenë diçka pas të cilës jam qepur”, ka thënë Cole.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi