Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rozana Radi me aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamaqi

Shko poshtë

Rozana Radi me aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamaqi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:13 am

Rozana Radi ka ndryshuar modelin e flokëve.
Me stilin e flokëve si këngëtarja amerikane Rihana dhe kolegia shqiptare Ciljeta, kengëtarja dhe kohët e fundit teksshkruese këngësh, Rozi është shfaqur në festa të ndryshme duke spikatur me sharmin e saj duke pozuar me miq që realisht janë personazhe publie, si Kastro, Arjan Konomi, aktorë të humorit etj.
Përvec flokëve të shkurtër nuk ka munguar veshja serioze, ndryshe nga sa e kemi para Rozin në video dhe festa të tjera.
Por si ka ndryshuar Rozi, ja foto që tregojnë sesa serioze është bërë Rozana Radi nga viti 2009 në vitin 2010./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi