Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Destani shoqërohet me Eliza Dushkun

Shko poshtë

Destani shoqërohet me Eliza Dushkun

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:14 am

“Panorama” shkruan për një miqësi intriguese ndërmjet aktorit nga Tetova, Blerim Destani dhe aktores hollivudiane Eliza Dushku.
Muaj më parë Destani ishte në Hollywood për xhirimet e filmit “Get Low” dhe spekulohet se atje është takuar me Elizën, me të cilën ka krijuar miqësi.
Sidoqoftë, ylli i filmit “Koha e kometës” nuk e ka përmendur më herët Dushkun, porse ka thënë se ka vetëm miqësi me aktoren me prejardhje shqiptare dhe asgjë më shumë.
Deri më tani nuk dihet çfarë fshihet pas kësaj miqësie, ndërkohë që Blerim Destani është përfolur për lidhjet e tij me modelen Arita Fejzullahu, apo këngëtaren Soni Malaj.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi