Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Wilkinson: Bëjmë seks kur foshnja fle

Shko poshtë

Wilkinson: Bëjmë seks kur foshnja fle

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:15 am

Ish-modelja e Plaboy-t, Kendra Wilkinson, thotë se ajo dhe burri i saj bëjnë seks kur foshnja e tyre fle.
Wilkinson, e cila ka djalin dymuajsh me burrin e saj, sportistin Hank Baskett, ka zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj shfrytëzojnë çdo mundësi që munden për të bërë seks.
“Kur foshnja fle, ne bëjmë seks! Kështu është për ne. Prandaj është aq cool kur jeni prind të ri, pasi keni gjithë atë energji për ta bërë atë”, ka thënë Wilkinson./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi