Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nenat e forumit..shpejt ketu me vrap....

Shko poshtë

Nenat e forumit..shpejt ketu me vrap....

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 2:20 pm

Te nderuara NENAT E FORUMIT do na u bente qefi po te na pershkruani me pak fjale momentin kur jeni bere prind per here te pare...
Si jeni ndjer ne ato momente kur sollet ne jete femijen tuaj...
kur per here te pare degjuat zerin e ti/saj tek po qante...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi