Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Këngetarët shqiptarë kopjojnë Yjet botërorë

Shko poshtë

Këngetarët shqiptarë kopjojnë Yjet botërorë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:16 am

Lady Gaga, Madona, Rihhana janë ndër yjet e muzuikës botërore që nuk kanë shpëtuar pa u kopjuar dhe nga shqiptarët.
Stili alla Lady Gaga është vënë re më së miri tek Adelina Ismaili me pozimet si peradoreshë, ndërkohë që shumë e identifikojnë këtë këngëtare me stilin e Madonnas.
Por Rezarta Shkurta me telat mbi kokë si kapele, Nora Istrefi me pendët mbi supa, Rozana Radi me veshjet plot metal janë shumë nga detajet që ka përdorur Lady Gaga që tashmë njihet shumë mirë për veshjen e cuditshme.

Kritikët e kanë cilësuar Lady Gaga si zbulim të vitit në Botë dhe duket këngëtaret tona synojnë të jenë të tilla në vendin e tyre.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Këngetarët shqiptarë kopjojnë Yjet botërorë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:16 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Këngetarët shqiptarë kopjojnë Yjet botërorë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:16 am

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Këngetarët shqiptarë kopjojnë Yjet botërorë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi