Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Teuta dhe Blero martohen në verë

Shko poshtë

Teuta dhe Blero martohen në verë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:17 am

Çifti i shumëpërfolur i këtyre ditëve, Teuta Krasniqi dhe Blero priten të martohen gjatë verës, eventualisht gjatë vjeshtës.
Një burim i afërt me aktoren dhe këngëtarin ka thënë se ata pritet që së shpejti të vënë kurorë, ndërkaq më vonë të bëjnë edhe një dasmë.
Lidhja në mes të Teutës dhe Bleros filloi vitin e kaluar, ndërkaq pak muaj pas kësaj u mësua se Teuta ishte edhe shtatzënë. Ndryshe, aktorja po vazhdon me paraqitjet e saj para.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi