Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Se shpejti nje “Big Brother” ne Kosove vetem me Vip-a

Shko poshtë

Se shpejti nje “Big Brother” ne Kosove vetem me Vip-a

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:18 am

Këngëtarja Big Mama këto ditë ka pranuar një ofertë për të qenë pjesë e një reality show që së shpejti do të fillojë trnasmetimin në RTV21 në Kosovë. Bëhet fjalë për një shou të ngjashëm me “Big brother” por që do të quhet “Big house” apo “Shtëpia e madhe” dhe të gjithë pjesëmarrësit do të jenë fytyra publike. Të mërkurën Bigi ka udhëtuar për në Kosovë për të nënshkruar kontratën e pjesmarrjes. Ky show duhet të fillojë diku nga muaj prill dhe Bigi brenda në show do të qëndrojë rreth 30 ditë. Për këtë eveniment oferta të ngjashme kanë pranuar edhe disa fytyra publike nga Kosova por deri më tani askush nuk ka rrëfyer asgjë deri sa të nënshkruhen kontratat.
Çmimi kryesor në këtë show do të jetë 100.000 euro. Bigi për këtë pjesëmarrje shprehet: “Jam shumë e lumtur, këtë e kam pranuar si një lloj zbavitje për mua dhe do të kënaqem në çdo moment gjatë qëndrimit në atë shtëpi. Nuk më intereson edhe aq shumë dhurata por nëse e fitoj çmimin kryesor atëherë, paratë do i dhuroj në ndonjë shtëpi që kujdeset për fëmijët pa prindër”, thekson ajo. Këngëtarja është e përmbajtur në lidhje me prononcimin se sa do të paguhet gjatë qëndrimit brenda, por burime të “Panorama plus” thonë se Bigi do të paguhet 500 euro në ditë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi