Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Shko poshtë

Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:19 am

I kemi parë gjithmonë serioze, duke dhënë deklaratat e eprorëve të tyre dhe duke iu përgjigjur gazetarëve… por sot ja tek i shohim jashtë zyrave përkatëse… jashtë protokolleve dhe veshjeve të imponuara.
Juela Meçani, zëdhënësja e Kryeministrit Sali Berisha dhe Erla Mëhilli, zëdhënësja e Partisë Demokratike duke pozuar në një foto kujtim, gjatë një nate në një prej pub-eve të kryeqytetit.
Juela e trukuar, dhe e veshur këndshëm me një fustan të zi elegant, ndërsa Erla duket sikur e kanë sjellë me pahir në këtë ambient.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi