Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Brother, largohet Renato

Shko poshtë

Big Brother, largohet Renato

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:21 am

Vetëm disa ditë pasi ka hyrë në shtëpinë e Big Brother, Renato është larguar nga shtëpia.
Gjatë spektaklit ku nuk munguan befasitë e shumta, konkurrenti që hyri me dy jave vonesë, e mbylli garën e tij.
Big Brother penalizoi Erjonin dhe Jetmirin, që ndryshe nga gjithë pjesa tjetër e konkurrenteve të vazhdojnë të jetojnë në kushtet e viteve të tetëdhjeta.
Ndërkohë, në shtëpi ka hyrë Enxhi, një vajzë e re për të cilën banorët kujtojnë se është konkurrente, por ajo është dërguar atje nga Big Brother me një mision të veçantë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi