Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Emina sërish në ballinën e Elle

Shko poshtë

Emina sërish në ballinën e Elle

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:22 am

Emina sërish në ballinën e Elle

Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka pozuar për edicionin e shkurtit të revistës së njohur “Elle” ne gjermani, për të cilën ajo ka dhënë edhe një intervistë.
Bukuroshja ka thënë se gjatë këtij viti është shumë e angazhuar nëpër sfilata të ndryshme, të cilat do të mbahen nëpër botë.
Çunmulaj ishte modelja e ballinës së revistës Elle në Gjermani edhe për botimin nëntor/dhjetor të vitit 2009.
Në fund të vitit të kaluar, bukuroshja vizitoi edhe Kosovën, ku mbajti një sfilatë në Gjakovë në të cilën morën pjesë edhe modele të tjera të njohur kosovare dhe shqiptare.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi