Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ford ul kërkesat për pagë

Shko poshtë

Ford ul kërkesat për pagë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:22 am

Ford ul kërkesat për pagë

Harrison Ford është i gatshëm të pranojë paga më të ulëta për punën e tij, pasi që është i vetëdijshëm se sa vështirë është të realizohet një film në momentet aktuale ekonomike të industrisë së filmit.
“Kjo është puna ime, nuk kam punë tjetër. Ky është zanati im në të cilin e kam shpenzuar gjithë jetën. Për ta bërë këtë punë duhet të paguhem, përndryshe nuk jam i përgjegjshëm dhe nuk e vlerësoj se çfarë bëj për të jetuar”, ka thënë aktori 67-vjeçar.
Ford ka pranuar se e ka ulur pagën duke kuptuar realitetet ekonomike për realizmin e filmave, siç është filmi i tij më i ri “Extraordinary Measures”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi