Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Farrell: Zgjidhja pijen para djalit tim

Shko poshtë

Farrell: Zgjidhja pijen para djalit tim

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:23 am

Farrell: Zgjidhja pijen para djalit tim

Colin Farrell është hapur për momentet e tij të vështira, duke zbuluar se alkoolizmi e kishte nxjerrë atë nga kontrolli.
Aktori 33-vjeçar, i cili ka djalin 6-vjeçar James me ish-të dashurën Kim Bordenave dhe djalin tjetër katër-muajsh Henry me Alicja Bachleda, ka thënë se kishte pasur momente kur kishte qenë më i interesuar për të pirë se sa për djalin e tij.
“Kishte momente kur isha me djalin tim dhe mendohesha se sa kohë duhet të kalojë për të dalë jashtë dhe të dehem”, ka thënë aktori.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi