Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rihanna fiton më shumë se Beyonce nga moda

Shko poshtë

Rihanna fiton më shumë se Beyonce nga moda

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:23 am

Rihanna fiton më shumë se Beyonce nga moda

Rihanna raportohet se ka fituar më shumë para se Beyonce duke ndjekur pistat e modës.
Sipas Global Grind, disa burime kanë zbuluar se Rihanna fiton më shumë se 100,000 dollarë në një paraqitje në shou të modës, derisa Beyonce fiton nga 80,000 deri në 100,000 dollarë për një ndjekje.
Ueb faqja po ashtu supozon se Mary Kate dhe Ashley Olsen secila fitojnë nga 80,000 dollarë, derisa aktorja Julianne Moore 60,000 dhe Blake Lively deri në 50,000 për një paraqitje në publik të sfilatës.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi