Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ford aktron vetëm për para

Shko poshtë

Ford aktron vetëm për para

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:24 am

Ford aktron vetëm për para

Harrison Ford thotë se ai aktron pasi paratë janë të mira dhe shton se studiot nuk i respektojnë aktorët që paguhen pak.
Ylli i “Indiana Jones”, i cili është një prej personave më të pasur në Hollywood, thotë se paratë janë gjëja më stimuluese për të.
“Unë jam në këtë biznes për shkak të parasë. Dhe e mendoj atë në mënyrën më të bukur të mundshme. Kjo është puna ime. Aktrimi është zanati im. Kam kaluar gjithë jetën duke punuar për këtë dhe dua të paguhem mirë, pasi ndryshe jam i papërgjegjshëm, duke mos vlerësuar atë që bëj për të jetuar”, ka thënë Ford./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi