Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Timbaland pëlqen të rrezikojë

Shko poshtë

Timbaland pëlqen të rrezikojë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:24 am

Timbaland pëlqen të rrezikojë

Timbaland thotë se atij i pëlqen të sfidojë muzikën tradicionale dhe të rrezikojë duke krijuar tinguj të ri muzikor.
Producenti dhe këngëtari, i cili ka punuar me një varg yjesh si Katy Perry, Missy Elliott dhe Nelly Furtado, thotë se ai e gjen inspirimin gjithkund nëpër botë.
“Unë definitivisht jam personi që rrezikon më së shumti me muzikë. Më pëlqen të sfidoj zërat e ri. Nëse mund të ndryshoj gjithçka atje, atëherë ndjehem mirë”, ka thënë Timbaland.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi