Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Daniel Craig martohet fshehtazi?

Shko poshtë

Daniel Craig martohet fshehtazi?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:25 am

Daniel Craig martohet fshehtazi?

Daniel Craig ka nxitur spekulimet se ai është martuar me të dashurën e tij Satsuki Mitchell.
Sipas disa raporteve në mediat angleze, aktori i filmave James Bond, i cili është në lidhje me Mitchell për tashmë gjashtë vite, është parë duke mbajtur një unazë të arrit në gishtin e martesës më herët gjatë javës.
“Ne të gjithë dyshojmë se ata janë martuar. Ai gjithmonë ka thënë se Satsuki është e vetmja, por nuk ka dashur të bëjë dasmë për mediat. Ai është tip shumë privat”, ka thënë burimi për Daily Mail./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi