Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jolie bashkohet me babanë

Shko poshtë

Jolie bashkohet me babanë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:25 am

Jolie bashkohet me babanë

Angelina Jolie ka dalë në publik me babanë e saj të larguar, Jon Voight, për të parën herë pas disa viteve.
Aktorja e largoi babanë nga jeta e saj në vitin 2001, pasi ai shprehu dyshime për shëndetin e saj mental, menjëherë pasi ajo adoptoi djalin Maddox nga Kamboxhia.
Voight ka bërë disa përpjekje për të rregulluar lidhjen e tij të çarë me Jolie, dhe aktori veteran zbuloi në nëntorin e kaluar se dyshja kishin vënë sërish kontakte.
Tash ata janë paraqitur edhe publikisht, me Jolie që ka treguar se ka lënë prapa mosmarrëveshjet me Voight. Dyshja kanë kaluar kohë së bashku në Venedik të Italisë, ku ajo është duke u përgatitur të xhirojë filmin e ardhshëm “The Tourist”, ku luan krahas Johnny Depp./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi