Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vonohet lansimi i albumit të Lopez

Shko poshtë

Vonohet lansimi i albumit të Lopez

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:26 am

Rikthimi muzikor i Jennifer Lopezit po përjeton një pengesë- këngëtarja ka braktisur studion muzikore me të cilën po bashkëpunon qe një kohë të gjatë.
Lopez është dashur të lansonte albumin e saj të shtatë, “Love?” në muajin prill, me kompaninë incizuese Sony's Epic Records, mirëpo projekti është vënë në rrezik pasi që këngëtarja është larguar nga studioja.
Sipas spekulimeve, arsyeja që Lopez ka braktisur studion është për faktin se albumi ende nuk është gati.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi